"מוות קטן" - מחזה מאת מיטל רז בקפה תיאטרון מוצ-ארט בבית הפיס במוצא עילית יום חמישי 17/11 בשעה 20:30

קהילה ותרבות • 2/11/2022 כניסות


ידידי,

הפתעה תיאטרלית אינטימית עדינה!!!:
ביום חמישי 17.11 נארח בקפה תיאטרון מוצ-ארט מופע רגיש ונדיר: המחזה של מיטל רז "מוות קטן"

מן הבקורת:
"  באמצעים מינימליסטיים ובכישרון יוצא דופן, השחקנית מיטל רז הצליחה ליצור ב"מוות קטן" הצגה עמוקה, מקסימה ומלאת אהבה, שמוצאת את הקומי בטרגי ולהיפך. יצירתה של מיטל רז, המוכרת לקהל הרחב בעיקר מהצגת הקאלט "מייקל" (ובהמשך הסדרה שהתבססה עליה), היא יצירה שכולה משחק בתוך משחק בתוך משחק, והמשחקים מרובי גוונים, בעלי שכבות שונות של מציאות ודמיון, הווה ועבר. כל הנושאים ביצירה באים לידי ביטוי בסגנון המשחק ובאמצעים בימתיים מינימליסטיים מאוד ובו בזמן מאוד עשירים. זאת הצגה אישית, כמו שיחה קטנה ואינטימית ".  ננו שבתאי "הארץ"

"השחקנית מיטל רז יוצאת בהצגה חדשה אישית, חשופה ונוגעת ללב. את הקסם שיש לשחקנית מיטל רז אי אפשר לפספס. בגוף הצנום והצניעות הכובשת מסתתרים הומור, רגש ויצירתיות בלתי נדלית. ברחוב מזהים אותה בעיקר כיסמיניש המתבגרת המרדנית הצפצפנית מהצגת הקאלט "מייקל" שנהפכה לסדרת טלוויזיה ב־yes, וירדה מהבמות בחודש שעבר אחרי 1,000 הצגות. 

בהצגה החדשה שלה "מוות קטן" היא פותחת צוהר אל עולמה האישי... היא בוראת עולם קסום ולוקחת את הצופים למסע בין דמויות, סיפורים ומקומות. זה מקורי, אחר, מצחיק, מפתיע ונוגע ללב. על השאלה אם היא מוצאת דמיון בין ההצגה לבין "מייקל" היא משיבה ש"זה שונה אבל יש נקודות דמיון במובן הזה של משהו מאוד מורבידי... הז'אנר אחר אבל דומה במובן שמתעסקים במוות בהומור, רגש וניואנסים קטנים — זה להתעסק בדברים כואבים אבל גם לצחוק עליהם". - מאיה נחום שחל - כלכליסט

הזמינו נא את מקומותיכם אצל אתי: בטלפון: 025341994 או במייל: MOZAELIT@GMAIL.COM

השימוש ב-PayBox חינם!
מחכים לך בקבוצת "הצגה מוות קטן",
לחיצה להצטרפות לקבוצה:


להתראות,

גילי ודני שנית
מוות קטן 2.jpg
--
אתי קירמה
מזכירת ישוב
ועד מקומי מוצא עלית 
טלפון: 02-5341994
נייד: 053-7245872

אתר מוצא עלית - http://www.summday.co.il/mozaelit/tjqAfa