קישור לאתר המועצה

    

                        
  
  
שימו לב!!

הודעה על הפסקה באספקת מים
עקב עבודות לשיקום חיבור מקורות צפויה הפסקה באספקת המים ביום שלישי, 22.1.19 מהשעה 09:00 עד השעה 13:00.

ועד מקומי מוצא עלית

 
12.12.2018
תושבים יקרים.
בישיבת הוועד המקומי מיום-1.12.2018 הוחלט לסיים ב-31.12.2018 את התקשרותנו עם אגודת המים "מימי- מבואות ירושלים" אשר נתנה לנו עד כה את "שירותי המים".
במטרה לקבל ולתת שירותי מים ברמה טובה, לשדרג את משק המים, החל מ-1.1.2019 לחתור לצמצום נוסף בפחת המים ולשמור על מצב כספי מאוזן, הוחלט כי נעבור לניהול עצמי של שרותי המים בישוב, תוך הסתייעות בנותני שירות חיצוניים (בדומה להתנהלות ישובים ככרמי יוסף, רמת רזיאל ועוד).
במסגרת זאת וגם על מנת לעמוד בהנחיות רשות המים,ירכשו ויוחלפו (על חשבון הוועד המקומי) כל מדי המים של הצרכנים למדי מים מתקדמים, מדוייקים עם יח' תקשורת מובנית לקריאה מרחוק של חברת "ארד" (דגם סונטה)- פרטים על החברה,מד המים, מערכת הקריאה מרחוק והדווח לצרכנים, ניתן למצוא באתר החברה: www.arad.co.il  
החל מינואר 2019, כל החשבונות יערכו וישלחו ע"י חברת "אקובית" שתתן גם מענה צרכני באמצעות  מוקד צרכני -  האינטרנט ,הטלפון, הפקס'  (אתר האינטרנט של החברה: http://ecobuyit.co/  באתר הבית יש ללחוץ על לשונית "ניהול משק מים" ואח"כ על סמל מטה יהודה בפינה הימנית התחתונה של הדף, נקבל את דף "אקובית במוצא עילית"  ויש לפתוח אותו).
 כתובת המייל להתכתבות עם חברת "אקובית" למענה צרכנים הינו: mayim.mozaelit@gmail.com  (גם לכתובת זו ניתן לצרף צרופות).
החשבונות לתשלום בגין צריכת המים החודשית, ישלחו ע"י חברת "אקובית" אל הצרכנים באמצעות הדואר האלקטרוני (לכתובת המייל של הצרכן) .
את התשלום יהיה על הצרכן לשלם/להעביר באחד הדרכים הר"מ:
  1. באמצעות הוראת קבע בבנק לטובת חשבון הבנק של הישוב.
  2. בתשלום/הפקדה אישית בבנק לחשבון הבנק של הישוב.
  3. באמצעות כרטיס אשראי.
 
 
 
תושבים יקרים, התהליך מכוון לייעל ולקדם את ניהול משק המים בישוב. התהליך מאתגר ודורש התארגנות מהירה ככל האפשר במהלך חודש זה-דצמבר 18- ואנו מבקשים את שיתוף הפעולה וההיענות המלאה של כולם במהלך ההתארגנות ולפעול כר"מ:
  1. להעביר לחברת אקובית  העתק מחשבון המים האחרון שנשלח ע"י "מימי".  וכן, למלא  את   "טופס דווח מספר נפשות המתגוררות ביחידת הדיור/הבית" לצורך ההכרה ב"כמות המוכרת"  באתר אקובית  בקישור הר"מ:
 
https://www.lavlaron.com/he/forms/use/fillform.aspx?formid=3494
 
 
שימו לב, נדרש לצרף לטופס   דווח מספר הנפשות , צילום הת"ז + ספח של בעלים  ו/או דיירים בנכס  (בלשונית הצרופות).
 
  1. לצלם  ב-31.12.2018 את הקריאה במד המים.
  2. להלן פרטי מס' חשבון הבנק של הישוב: בנק דיסקונט (11) סניף   מבשרת ציון/קניון הראל  סניף מס' 510 , חשבון מס' 67830 , ע"ש ועד מקומי מוצא עלית –(מצ"ב טופס הוראה לתשלום בהוראת קבע  לבנק. לתשומת ליבכם התשלומים יעשו  מדי חודש ולא אחת לחודשיים).
 
  1. שימו לב!!!! תושבים שכבר נמצאים בהסדר תשלום הוראת קבע לארנונה ומסי הוועד בוועד המקומי  ומעוניינים להמשיך ולשלם מאותו חשבון - לא צריכים לחתום על הוראת קבע.
 
  1. הודעות ועדכונים נוספים יועברו בהמשך התהליך והתושבים נקראים לעקוב אחריהן . 
 
                                                    בתודה על ההבנה ושיתוף הפעולה
                                                      מזכירות הועד המקומי-מוצא עילית.
                                               לפרטים נוספים ניתן לפנות לאתי 0537245872
 
 
 
 

    
        ידיעון מוצא  

  
לייבסיטי - בניית אתרים